+90 216 307 69 36

Sosyal Medyada Biz}

Mevcut Müşteriler için %25 İndirim Fırsatı
Daha önce Safir Tema'dan tema alan mevcut müşterilerimiz bu ve tüm temalarda daimi %25'lik bir indirim hakkına sahip oluyorlar. Daha önce tema almadıysanız bu temayı aldığınızda sonraki alışverişlerinizde geçerli %25'lik indirim hakkınız olacak.
TEMALARI GÖRÜNTÜLE

Hakkımızda

Firmamız Endüstriyel Otomasyon sektöründe faaliyet göstermekte olan GMTCNT Marka Endüstriyel Otomasyon ( PLC –DOKUNMATİK EKRAN- AC HIZ KONTROL CİHAZI – SERVO VE STEP ) ürünleri İSTANBUL ANADOLU YAKASI BÖLGE BAYİLİĞİ unvanı ile sahip olduğu işletme hayatına devam etmektedir.

Hakkımızda  ;

Satış-Pazarlama: Endüstriyel kontrol ve otomasyon ürünlerinde, dünyanın önde gelen markalarının satış ve satış sonrası hizmetlerini, müşteri memnuniyetini en önemli bölümü olarak gören OES otomasyon ve elektrik, tecrübe ve teknik bilgisini satış sonrasına da taşımaktadır.

Proje ve uygulama: Endüstriyel makine ve sistem otomasyonu projelerinde lider firma olmayı hedefleyen Oes otomasyon, çeşitli sektörlere getirdiği yenilikçi çözümler ile zaman ve maddi kazanç sağlamaktadır. Sıvı dolum makinesinden soğutma tesisi projelerine tekstil makinelerinden paketleme makinelerine, birçok sektörde hizmet veren firmamız, her geçen gün portföyüne eklediği yeni projeler ile ihtiyaçlarınıza en hızlı cevap veren kaliteden ödün vermeden en ekonomik fiyatlar sunmaktadır.

Vizyonumuz: Endüstriyel otomasyon proje ve uygulamalarında katma değeri yüksek hizmetler sunarak sektöründe lider firma olmak.

Misyonumuz: Türkiye’de endüstriyel otomasyon sektörünün gelişim ivmesini de aşarak, dünya standartlarında kurumsal müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayabilen , kullanıcı dostu ve fonksiyonel çözümler üretmek, sürekli gelişen ve fark yaratan ürünlerimizle müşterilerimizin rekabetçi şartlara hızlı ve etkili bir şekilde adapte olmalarını sağlamaktır.